2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Mezuniyet Töreni - Sağlık Bilimleri Fakültesi
2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Mezuniyet Töreni
02 Temmuz 2019 13:27

Fakültemiz 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Mezuniyet Töreni 17 Haziran 2019 günü Üniversitemiz TOKİ Blokları Itrî Salonunda yapıldı.

Törene Üniversitemiz Rektörü Sayın Prof. Dr. İbrahim USLAN, Rektör Yardımcısı Sayın Prof. Dr. Alper CEYLAN, Tıp Fakültesi Dekanı Sayın Prof. Dr. Mehmet Sadık DEMİRSOY, Hacettepe Üniversitesi Hemşirelik Fakültesi, Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi ve Başkent Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Yöneticileri ile Fakültemiz Öğretim üyeleri ve öğretim elemanları ile öğrenci velilerimiz katıldı.

Tören saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunması ile başladı. Rektörümüz Sayın Prof. Dr. İbrahim USLAN ve Dekanımız Sayın Prof. Dr. Mustafa Necmi İLHAN’ın  protokol konuşmalarının ardından Fakültemiz Halk Oyunları Topluluğu Burdur Yöresi Halk oyunlarını sergiledi.

Dereceye giren öğrencilerimize plaketleri, diğer öğrencilerimize Mezuniyet Katılım Belgelerinin verilmesi ile devam eden törenimiz Öğrencilerimize Sağlık Çalışanı Yemini ettirilmesini müteakip Kep Atma ile sona erdi.